با وقوع زلزله تاسف بار آذربایجان شرقی در تابستان سال 1391 بر آن شدیم تا با همت چندی از هنرمندان، همپای دیگر اقشار جامعه به یاری و همدلی با هموطنان آسیب دیده شتافته و بنیان خیریه یاران برکت مهر را بنا نهیم.

از اولین اقدامات این بنیاد خیریه می توان به چند اجرای تاتر و اختصاص آن به نفع آسیب دیدگان این واقعه دلخراش اشاره نمود.

بنیاد خیریه برکت با سامان گرفتن نسبی مناطق زلزله زده از جمله روستاهای ورزقان و هریس با یاری چندی دیگر از هنرمندان، نویسندگان، روزنامه نگاران و . . . پس از برآورده شدن نیازهای ابتدایی آسیب دیدگان خط مشی خود را بر اشتغال اهالی به ویژه بانوان قرار داد.

ما با شعار زنان نان آور، زنان خورشید و باران با هدف کمک به حرفه آموزی و اشتغال زایی سنگ بنای موسسه را به پشتوانه ی همکاری دیگر دوستان هنرمند پایه نهادیم. ما با آرزوی زندگی بهتر برای خانواده و جلوگیری از آسیبهای اجتماعی ناشی از فقر اقتصادی برآن شدیم تا به گونه ای ماندگارتر از کمکهای مستقیم، توانایی زنان سرپرست خانوار را برای گذران زندگی و اشتغال بالا ببریم.

بنیاد خیریه ی برکت مرکز توانمندسازی زنان و دختران می باشد و تلاش می کند تا از بانوان، تولیدکنندگانی توانمند بسازد. و کمک می کند تا با آموزش حرفه ای متناسب با توانمدیشان به صورت حرفه ای کسب درآمد و گذران زندگی کنند.

 

این خیریه وابسته به هیچ نهاد و ارگان دولتی نمی باشد و به طور مستقل جهت آموزش و اشتغال زاییِ بانوان بی بضاعتِ سرپرست خانوار فعالیت می نماید.

 

آدرس دفتر خیریه: تهران. شهرک اکباتان. فاز دو. بلوک هجده. ورودی سه. مرکز تجاری. پلاک سه. خیریه ی یاران برکت مهر

تلفن:  09122041968

 

جستجو

دریافت فرم عضویت

حامیان